Esileht Küpsiste kasutamise tingimused

Küpsiste kasutamise tingimused

 

Mis on küpsised ja miks veebileht neid kasutab?

Meie veebilehte külastades nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutame oma lehel vaid vajalikke küpsiseid. Kui Te ei ole vajalike küpsiste kasutamisega nõus, tähendab see, et Te ei saa meie veebilehte kasutada.

Küpsised on sessiooniidentifikaatorid, väikesed tekstifailid, mis veebisaidi külastamise käigus Teie seadmesse salvestatakse. Need on tööriistad ja tehnilised lahendused, mis Teie veebilehe külastuse käigus Teie tegevuse kohta infot koguvad. Küpsiste lubamisel on Teil võimalik veebilehte järgmine kord kasutades, tegevust jätkata sealt, kus Teie tegevus eelmine kord pooleli jäi.

Veebilehe poolt küpsiste kasutamisega seoses kogutavad isikuandmed (eelkõige arvuti IP aadress) on kasutuses selleks, et võimaldada Teil kasutada meie veebilehte ja osutatavaid teenuseid;

Veebibrauserite seadete alt on Teil endal võimalik enamike veebilehitsejate küpsiste kasutamise sätteid hallata. Juhised selle kohta, nt kuidas Te saate küpsiseid oma seadmest kustutada, leiate veebibraeuserite Google, Firefox, Internet Explorer, Opera ja Safari lehtedelt.

Küpsiste kuuluvus

Meie kui vastutava töötleja (või meie koostööpartneri kui volitatud töötleja) poolt määratud sessiooniidentifikaatorid on esimese osapoole küpsised. Neid me kasutame, et teada saada Teie eelistusi, tundes Teie seadme korduvkülastuste korral ära.

Küpsiste kategooriad

Meie kasutame oma veebilehel vaid lehe toimimiseks vajalikke küpsiseid

Vajalikud küpsised võimaldavad meie veebilehe põhifunktsioonide toimimise, ilma nendeta leht ei tööta. Nende abil toimib meie e-keskkonda sisse logimine ja ka veebipõhine nõustamine. Lisaks muudavad need tehnoloogiad meie keskkonna Teie jaoks kasutajasõbralikumaks.

Rohkem teavet

Meil on õigus igal ajal uuendada käesolevaid küpsiste tingimusi. Muudatused jõustuvad avaldamisest meie veebilehel. Et Te saaksite oma isikuandmete kaitse ja privaatsusega veel rohkem kursis olla, palun lugege meie veebilehe kliendiandmete töötlemise põhimõtteid.