MyLunos Duo®

April 25, 2024

Universaalne seade igaks otstarbeks.

MyLunos Duo® ühendab profülaktika seansi jaoks kaks kõige olulisemat ravimeetodit: pulberjoaga ravi ja ultraheliravi. Kombineeritud seade võimaldab täielikku profülaktikat ja periodontaalset ravi, kasutades vaid ühte seadet, ülipaindliku, iga patsiendi vajadustele kohandatud rakendusega – alates supragingivaalse ja subgingivaalse hambakivi ultraheli eemaldamisest kuni värvimuutuste ja biokile eemaldamiseni pulbrijoaga.

Profülaktika seansi või periodontaalse ravi ajal saate kasutada funktsioone Supra ja Perio, et vastavalt vajadusele lülituda supragingivaalse ja subgingivaalse pulbrijoaga pealekandmise vahel. Siin saab hõlpsasti vahetada kahte erinevat Lunos® Prophy pulbrit. Lisaks on vajadusel võimalik ka ravi ajal pulberjugalt (poleerimine) üle minna ultrahelile. Ummistumiskaitse: pidev õhuvool takistab usaldusväärselt setete tekkimist torusüsteemis ja hoiab ära seadme ummistumise.

Kõiki funktsioone saab kiiresti ja intuitiivselt kasutada isegi kasutamise ajal. Tänu tasasele pinnale saab kogu seadet kiiresti ja lihtsalt puhastada ja desinfitseerida. Soovitame selleks meie DÜRR DENTAL System Hygiene'i esmaklassilisi FD 322 salvrätikuid. Instrumentide desinfitseerimissüsteem ID 213 puhastab ja desinfitseerib ka kõik seadme komponendid.

 

 

Prophy Powder Gentle Clean ja Perio Combi

Puudrijoaga töötlemiseks on saadaval Lunos® Prophy Powders Gentle Clean ja Perio Combi. Uuenduslik abrasiivaine Trehaloos (disahhariid) on vees hästi lahustuv. See maitseb meeldivalt magusalt, kuid ei ole kariogeenne. See ei jäta patsiendi suhu pulbrijääke ja kaitseb suu limaskesta. Ja kõigele lisaks kaitseb see isegi imemisseadet. Gentle Clean on saadaval maitsetes Neutral, Spearmint, Orange ja Wild Berry ning Perio Combi on saadaval maitses Neutral.

 

 

MyLunos Duo® pakub suurepärast valikut erinevaid Scaler instrumente, et võimaldada süsteemi vajadustele vastavat kasutamist mitmesuguste ravistsenaariumide ja patsientide juhtumite puhul. Instrumendid on valmistatud kirurgilisest roostevabast terasest ning implantaadi puhastamiseks mõeldud IC1 kinnitus on valmistatud 100% PEEK-st (kõrgtehnoloogiline plastik). Kõik instrumendid ja lisaseadmed sobivad täielikuks puhastamiseks ja desinfitseerimiseks.

 

S2 - Lühema tööotsa, kolmnurkse ristlõike ja ümara pinnaga instrument universaalseks kasutamiseks, näiteks interproksimaalsete pindade ja tagumiste piirkondade töötlemiseks.

Funktsioon: Skeiler. 

võimsuse seadistused: 1-5

P10 - Ülipika, kergelt kumera tööotsa ja ümara pinnaga instrument hambakivi ja biokile eemaldamiseks juurepinnalt.

Funktsioonid: Supra ja Perio Scaler,

võimsuse seadistused: Supra: 1-4 ja Perio scaler: 1-3

P11 - Paremale (15°) nurga all oleva kumera tööotsaga ja ümara pinnaga instrument igemealuste konkrementide õrnaks eemaldamiseks.

Funktsioonid: Supra ja Perio scaler

võimsuse seadistused: Supra: 1-4 Perio skaler: 1-3

 

P12 -  Vasakpoolse (15°) nurga all oleva kumera tööotsaga instrument, ümara pinnaga igemealuse hambakivi õrnaks eemaldamiseks.

Funktsioonid: Supra ja Perio skaler

võimsuse seadistused: Supra: 1-4 Perio skaler: 1-3

S1-S Kitsas pikema tööotsiku, kolmnurkse ristlõikega ja ümara pinnaga instrument supragingivaalse hambakivi eemaldamiseks.

Funktsioon: scaleri

võimsuse seadistused: 1-3

P16-R Paremale nurga all oleva küretikujulise tööotsaga instrument hambakivi ja biokile supragingivaalseks ja subgingivaalseks eemaldamiseks premolaaride ja purihammaste piirkonnas asuvatest sügavatest taskutest ja furkatsioonidest.

Funktsioon: Perio

võimsuse seadistused: 1-3

P16-L Vasakpoolse nurga all oleva kuretikujulise tööotsaga instrument hambakivi ja biokile supragingivaalseks ja subgingivaalseks eemaldamiseks premolaaride ja purihammaste piirkonnas asuvatest sügavatest taskutest ja furkatsioonidest.

Funktsioon: Perio Scaler

võimsuse seadistused: 1-3

ICS + IC1 Instrument, mis koosneb kitsast 102° nurga all olevast ICS-instrumendihoidikust ja 100% PEEK-st (kõrgtehnoloogilisest plastist) valmistatud koonusekujulisest 10 mm pikkusest IC1 kinnitusest implantaadi pindade ja restauratsioonide tõhusaks ja õrnaks puhastamiseks.

Funktsioon: Perio Scaler

võimsuse seadistused: 1-3

 

Uudised:

Vaata kõiki