RACE EVO - SAFE. EFFICIENT. SOFT CONTROL.

May 25, 2022

RACE® EVO on meie populaarse ja end tõestanud RaCe pöörleva süsteemi ülim edasiarendus. Väga töökindlad originaalsed RaCe funktsioonid koos patenteeritud kuumtöötluse ja suurema pöörlemiskiirusega muudavad RACE® EVO instrumendid veelgi turvalisemaks, lihtsamini juhitavaks ja tõhusamaks kui kunagi varem.

Tutvu meie toodetega kodulehel SIIN.

  • Eksklusiivne kuumtöötlus koos RaCe funktsioonidega tagab täiusliku tugevuse, vastupidavuse ja juhitavuse kombinatsiooni.
  • Võrratu vastupidavus tsüklilisele väsimusele, optimeeritud lõikamistõhusus ja madal kruvimisefekt on RACE® EVO loodud ohutuks.
  • RACE® EVO spetsiifiline kuumtöötlus tagab enneolematud mehaanilised omadused, mis omakorda võimaldavad suuremat kiirust patsientide kiiremaks ja mugavamaks raviks.
  • RaCe disain ja üle 20-aastane usaldusväärne jõudlus, mis on seotud suurema kiirusega, toovad RACE® EVO instrumentidele parema tõhususe ja tuttava tunnetuse.
  • RACE® EVO 25/.08 viil tagab sama toimimise nagu Gates ja Peeso, kuid tänu nende kruvimisvastasele disainile, ümardatud turvaotsale ja suuremale koonusele teeb seda turvalisemalt. RACE® EVO 25/.08 kasutatakse kanali koronaar- ja ülemises kolmandikus, et eemaldada takistusi ja hõlbustada juurdepääsu kanalile.

Uudised:

Vaata kõiki